Welcome to SP Daszewice   Click to listen highlighted text! Welcome to SP Daszewice Powered By GSpeech

Projekt czytelniczo-kulturalny SŁOWODZIEJ

W październiku uczniowie naszej szkoły mogli spróbować swoich sił w Wojewódzkich Konkursach: Literackim BaśnioBranie i Plastycznym FarBoBajanie, które są elementami projektu czytelniczo-kulturalnego Słowodziej Fundacji AITWAR.

 Można było zatem zmierzyć się w pisaniu baśni o tematyce słowiańskiej, wykonaniu ilustracji do jednego ze słowiańskich opowiadań czy też wziąć udział w projekcie bibliotecznym ,, Zaczytana przerwa”.

Z ogromną radością informujemy , że Jury w składzie: Łukasz Wierzbicki, Patryk Borowiak oraz Maciej Czernecki uhonorowało wyróżnieniem pracę ,,Las w mroku’’ , której autorką jest Wiktoria Bekalarek uczennica klasy 8B .

Bardzo ucieszyło nas, że 29 uczniów postanowiło wykorzystać swój talent plastyczny do zilustrowania baśni słowiańskiej w FarboBajaniu. Wraz z końcem października najpiękniejsze prace zostały wysłane do organizatorów . 

Natasza Rutkowska -uczennica klasy 4 zdobyła III miejsce , a Karolina Sezonowicz klasa 3B - wyróżnienie w konkursie plastycznym FarboBajanie.

Gratulujemy !

Archiwum wiadomości

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech