Welcome to SP Daszewice   Click to listen highlighted text! Welcome to SP Daszewice Powered By GSpeech

Mistrzostwa Tenisa Stołowego 2021

W dniu 6 października 2021 uczniowie naszej szkoły wywalczyli podwójne pierwsze miejsce w Gminnych Mistrzostwach w Tenisie Stołowym organizowanych w Szkole Podstawowej w Pecnej. Zarówno chłopcy z klas młodszych jak i uczniowie z klas starszych wywalczyli dzisiaj złoto.

Nasi gminni mistrzowie w klasach 4-6 to Piotr Matkowski z klasy 4a, Hubert Strojny z klasy 4a oraz Andrzej Mikulski z klasy 6, natomiast starsi mistrzowie Gminy w Tenisie Stołowym to Krzysztof Matkowski z klasy 8b, Wiktor Niemczal z klasy 8b i Olgierd Dwornik z klasy 8b.

26 października 2021 reprezentanci naszej szkoły z  klas 4-6 wywalczyli pierwsze miejsce w Powiatowych Mistrzostwach w Tenisie Stołowym, organizowanych w Szkole Podstawowej w Pecnej, a 28 października chłopcy z klasy 8B zdobyli drugie miejsce , wszyscy awansują do etapu wojewódzkiego.

Powiatowi  mistrzowie tenisa stołowego klas 4-6  to Piotr Matkowski z klasy 4a Hubert Strojny z klasy 4a oraz Andrzej Mikulski z klasy 6a z  klas 7-8 to: Krzysztof Matkowski, Wiktor Niemczal oraz Olgierd Dwornik-  wszyscy z klasy 8B.    

Nasi młodzi sportowcy zaprezentowali piękny poziom gry i wygrali większość stoczonych pojedynków zarówno w grze pojedynczej jak i deblowej.

Chłopcom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów na etapie wojewódzkim, który już niebawem.

Archiwum wiadomości

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech