Gminne Mistrzostwa Tenisa Stołowego

W dniu 6 października 2021 uczniowie naszej szkoły wywalczyli podwójne pierwsze miejsce w Gminnych Mistrzostwach w Tenisie Stołowym organizowanych w Szkole Podstawowej w Pecnej. Zarówno chłopcy z klas młodszych jak i uczniowie z klas starszych wywalczyli dzisiaj złoto.

Nasi gminni mistrzowie w klasach 4-6 to Piotr Matkowski z klasy 4a, Hubert Strojny z klasy 4a oraz Andrzej Mikulski z klasy 6, natomiast starsi mistrzowie Gminy w Tenisie Stołowym to Krzysztof Matkowski z klasy 8b, Wiktor Niemczal z klasy 8b i Olgierd Dwornik z klasy 8b.

Chłopcy młodsi  i starsi zaprezentowali piękny poziom gry i wygrali większość stoczonych pojedynków w grze pojedynczej i deblowej.

Chłopcom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów na etapie powiatowym.