Dzieci uczą rodziców

Klasa 3a uczestniczy w trzeciej edycji ogólnopolskiej akcji edukacyjnej „Dzieci uczą rodziców”. Celem akcji jest wsparcie procesu edukacji dzieci oraz zachęcenie rodziców do zwiększenie ilości czasu poświęcanego na wspólną naukę ze swoimi pociechami. Tematyka przeprowadzonych zajęć to m.in.: bezpieczeństwo, ochrona środowiska, historia, tradycja, astronomia, zwrócenie uwagi na pomoc potrzebującym. Szkoła, a także każdy uczeń po przeprowadzonej lekcji otrzymuje dyplom. Już siódma lekcja za nami pt. „Odyseja kosmiczna”. Dzieci z niecierpliwością czekają na kolejne zajęcia . Koordynatorem projektu jest p. Karolina Baraniak.